مزایای آمبولانس خصوصی

فهرست مطالب

 مزایای خدمات آمبولانس خصوصی

ما مفتخریم که می‌توانیم یک تجربه حمل‌ونقل راحت و خصوصی را به بیماران ارائه دهیم و سفری بدون استرس و راحت را در یکی از پیشرفته‌ترین آمبولانس‌های خود که کاملاً برای آنها طراحی شده است، فراهم کنیم.

خدمات آمبولانس خصوصی ما برای افرادی که به دنبال راحتی و امنیت و سلامتی بیمار در آمبولانس خصوصی  هستند ایده‌آل است، اما همچنین برای کسانی که به اندازه کافی توانایی حرکت ندارند نیستند یا برای  ملاقات‌ها و ویزیت  نیاز به پشتیبانی بیشتری دارند، مانند دسترسی به اکسیژن، مواد بیهوشی یا سطح شیب‌داربرای ویلچر. در اینجا فقط چند مورد از مزایای این سرویس ارائه می شود.

 

انتظار در کوتاه ترین زمان 

ما می‌توانیم به افراد 24 ساعته خدمات رسانی کنیم و تضمین کنیم که شما یا بیمار به موقع در محل حاضر می‌شوید.

ما اثراتی را که زمان انتظار طولانی و تأخیر در حمل و نقل می‌تواند بر روی بیماران داشته باشد، درک می‌کنیم که باعث ایجاد استرس و اضطراب بی‌ضروری می‌شود که در نهایت می‌تواند بر بهبودی و تجربه آنها تأثیر بگذارد.

به همین دلیل است که ما در تلاش هستیم تا با خدمات آمبولانس خصوصی خود، زمان انتظار نداشته باشیم و خدمات حمل و نقلی را ارائه دهیم که می توانید به آن اعتماد کنید.

با همراهی یک تیم دوستانه

هنگام استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی ما، شما یا یکی از اعضای خانواده تان توسط تیم مجرب و دوستانه ما احاطه شده و در هر مرحله از شما حمایت می کنند.

موارد اضطراری و  اورژانسی

به بیان ساده، اگر کمک فوری پزشکی برای بیماری یا جراحت می تواند به معنای زندگی یا مرگ باشد، آنگاه به عنوان یک اورژانس به حساب می آید. برخی از نمونه ها عبارتند از:

آلرژی شدید

مسمومیت ناشی از گازهای سمی یا سوء مصرف مواد مخدر

سوختگی درجه دو تا سه

دردهای شدید قفسه سینه

دررفتگی یا شکستگی استخوان

صدمات جدی سر

آسیب به نواحی حیاتی مانند قفسه سینه، شکم یا ستون فقرات

مشکل در تنفس

از سوی دیگر، موارد غیر اورژانسی شامل بیماری های روزمره مانند موارد زیر می شود:

سرماخوردگی های معمولی

تب و سرفه

اسهال یا یبوست

دردهای خفیف شکم

دردهای مزمن و بدن

بریدگی های کوچک و کبودی

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *