امبولانس خصوصی ۲۴ ساعته

فهرست مطالب

امبولانس خصوصی ۲۴ ساعته

امروزه استفاده از روش های سیستماتیک و سریع برای جابجایی بیماران بین منزل و مراکز درمانی ضروری است. مرکز آمبولانس ایران اسیستنس به منظور اطمینان از این خدمات، خدمات باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی را به اعضا و بیمارانی که نیاز به حمل و نقل پزشکی دارند، ارائه می دهد:

حمل و نقل پزشکی ۲۴ ساعته

آمبولانس های ویژه (برای بیماران ICU، CCU، NICU، PICU)

انتخاب خودروی ما بر اساس استانداردهای جهانی است و در این انتخاب جدیدترین و مجهزترین خودروها انتخاب شده است.

 

اولویت این مرکز حمل و نقل درمانی بیماران می باشد. از این رو عالی ترین خدمات برای سریع ترین و ایمن ترین انتقال بیماران بین منزل و مراکز درمانی ارائه می شود.

این مرکز با داشتن پرسنل ماهر و تکنسین های پزشکی و نظارت بر پزشکان به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات سریع پزشکی می پردازد.

 

انتقال بیماران با نیازهای ویژه

بیماران بستری در بخش مراقبت های ویژه نیازهای ویژه ای دارند. با در اختیار داشتن آمبولانس های مجهز و تکنسین های تحصیل کرده می توانیم خدمات حمل و نقل پزشکی بیمار را در شرایط NICU، ICU، CCU و PICU ارائه دهیم.

خدمات آمبولانس ما حمایت  مورد نیاز را برای بیماران، خانواده یا مراقبین آنها ارائه می کند. ما انتقال بیماران را برنامه ریزی می کنیم، به سؤالات پاسخ می دهیم، با بیمارستان ها و بخش ها ارتباط برقرار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که حمل و نقل آمبولانس شخصی  بی عیب و نقص باشد. این بخش بسیار مهمی از خدمات ما است.

خدمات گسترده ما از آمبولانس ها و خودروهای قابل دسترسی با ویلچر به مشخصات بالایی مجهز شده اند. تمامی خودروها ردیابی می شوند و دارای دوربین مدار بسته هستند. وسایل نقلیه برای پاسخگویی به نیازهای بیماران خاص طراحی شده اند، از جمله نقاط شارژ USB برای شارژ دستگاه های تلفن همراه بیمار، تجهیزات نظارتی پیشرفته و برانکاردهای برقی با تشک های فوم حافظه برای راحتی.

 

ما به افراد به بیماران ضروری مشاوره رایگان  و تمام تلاش خود را برای شناخت افراد خود و نیازهای آنها را انجام می­دهیم. هدف ما این است که وقت شناس، دوستانه و قابل اعتماد باشیم و انتقال بیمار را به تجربه آرام و ایمن با خدمات خودمان از درب منزل تا بیمارستان تبدیل کنیم.

 

حمل و نقل بیمار  یک سرویس آمبولانس خصوصی راحت، ایمن و راحت  را برای افرادی که واجد شرایط حمل و نقل رایگان نیستند، که معمولاً توسط CCG یا مقامات محلی ارائه می شود، ارائه می دهد. خدمات ما برای مشتریانی که نیاز به کمک دارند و از قرار ملاقات خود با استفاده از آمبولانس مناسبی که برای انتقال بیماران با مشکلات حرکتی مختلف از جمله بیمار دراز کشیده طراحی شده است، خدمات پرداختی است.

 

آمبولانس خصوصی که می توانید به آن اعتماد کنید

چه شما یا عزیزتان یک قرار سرپایی، پذیرش برنامه ریزی شده در بیمارستان یا قرار ملاقات پزشکی دیگری داشته باشید، تیم دوستانه و قابل اعتماد ما اطمینان حاصل می کند که قبل، در طول و بعد از سفر به خوبی از شما مراقبت می شود.

 

در اینجا در  ما درک می کنیم که دسترسی به حمل و نقل پزشکی در هر زمان که به آن نیاز دارید چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما چندین آمبولانس خصوصی درجه یک داریم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

 

خودروهای آمبولانس خصوصی ما

همه وسایل نقلیه ما در به صورت استاندارد است  و کاملاً برای افراد طراحی شده اند. آمبولانس های تخصصی  ما همگی راحتی و ایمنی همه بیماران را در اولویت قرار می دهند.

 

سلامت و ایمنی اولویت اول ما است و ما برای هر سناریو احتمالی آماده ایم. به همین دلیل است که همه وسایل نقلیه ما دارای اکسیژن، دفیبریلاتور، کیت کمک‌های اولیه، کیت‌های مشاهده و غیره هستند. تیم ما  از اعضای آموزش دیده حرفه ای است که واجد شرایط استفاده از تجهیزات آمبولانس ما در صورت نیاز هستند.

تجهیزات آمبولانس شخصی

  • آمبولانس های شخصی (A1)  باید حداقل دارای تجهیزات زیر باشند :
  • تجهیزات برای انتقال بیمار
  • تجهیزات تهویه/تنفسی
  • تجهیزات برای مدیریت مسائل تهدید کننده زندگی
  • محصولات برای لباس و مراقبت های بهداشتی
  • تجهیزات حفاظت شخصی
  • مواد حفاظتی و نجات

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *