آمبولانس شخصی

فهرست مطالب

خدمات آمبولانس  شخصی

حمل و نقل بیمار  یک سرویس آمبولانس خصوصی راحت، ایمن و راحت  را برای افرادی که واجد شرایط حمل و نقل رایگان نیستند، که معمولاً توسط CCG یا مقامات محلی ارائه می شود، ارائه می دهد. خدمات ما برای مشتریانی که نیاز به کمک دارند و از قرار ملاقات خود با استفاده از آمبولانس مناسبی که برای انتقال بیماران با مشکلات حرکتی مختلف از جمله بیمار دراز کشیده طراحی شده است، خدمات پرداختی است.

 

آمبولانس خصوصی که می توانید به آن اعتماد کنید

چه شما یا عزیزتان یک قرار سرپایی، پذیرش برنامه ریزی شده در بیمارستان یا قرار ملاقات پزشکی دیگری داشته باشید، تیم دوستانه و قابل اعتماد ما اطمینان حاصل می کند که قبل، در طول و بعد از سفر به خوبی از شما مراقبت می شود.

 

در اینجا در  ما درک می کنیم که دسترسی به حمل و نقل پزشکی در هر زمان که به آن نیاز دارید چقدر مهم است. به همین دلیل است که ما چندین آمبولانس خصوصی درجه یک داریم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که شما را تحت پوشش قرار داده ایم. 

 

خودروهای آمبولانس خصوصی ما

همه وسایل نقلیه ما در به صورت استاندارد است  و کاملاً برای افراد طراحی شده اند. آمبولانس های تخصصی  ما همگی راحتی و ایمنی همه بیماران را در اولویت قرار می دهند.

سلامت و ایمنی اولویت اول ما است و ما برای هر سناریو احتمالی آماده ایم. به همین دلیل است که همه وسایل نقلیه ما دارای اکسیژن، دفیبریلاتور، کیت کمک‌های اولیه، کیت‌های مشاهده و غیره هستند. تیم ما  از اعضای آموزش دیده حرفه ای است که واجد شرایط استفاده از تجهیزات آمبولانس ما در صورت نیاز هستند.

تجهیزات آمبولانس شخصی

آمبولانس های شخصی (A1)  باید حداقل دارای تجهیزات زیر باشند :

تجهیزات برای انتقال بیمار

تجهیزات تهویه/تنفسی

تجهیزات برای مدیریت مسائل تهدید کننده زندگی

محصولات برای لباس و مراقبت های بهداشتی

تجهیزات حفاظت شخصی

مواد حفاظتی و نجات

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *